2024. április 28, vasárnap - Valéria

2013. Május 07. 10:41, kedd | Helyi sport

Kiütéses győzelem az Eger ellen!

Szuperinfo-CVSE - Egri ÁFÉSZ I. 16:2 05.05

Győztek: Harasztovics László 4, Kovács Sebestyén 4, Bartus Csaba 3, Bogádi Imre 3 illetve a Bogádi - Harasztovics és a Bartus-Kovács párosok.

A vasárnap lejátszott mérkőzés a vártnál simábban alakult. Az elején sikerült jelentős előnyre szert tenni 9:0 is volt már a Ceglédnek így a győzelem egyértelmű volt. A legizgalmasabb meccset Bogádi Imre játszotta Timafalvi Gergellyel szemben: 0:2-es hátrányból egyenlített majd a döntő szettben 8:3-ra majd 10:6-ra is vezetett. Fiatal ellenfele kiegyenlített és 3 meccslabdája is volt, de végül Imi 15:13-ra megnyerte a döntő játszmát.
Harasztovics László idei legjobb formáját hozta, reméljük a Gödöllő elleni rangadón tartani tudja ezt.

Veterán Ranglista Verseny Eger 05.05

• Férfi Páros

1. Péter Aladár (Szuperinfó CVSE)- Gáspár Mihály (Jászkun Volán SE)

Kiálló játékkal szinte játszmaveszteség nélkül nyerték meg a párosok versenyszámát.

Aladár formáját és ranglista helyezését tekintve toronymagas esélyese volt a tornának, de az egyéni küzdelmeket sajnos a második mérkőzés után vádli sérülés miatt fel kellett adnia.