2024. május 8, szerda - Mihály

2013. Március 13. 13:30, szerda | Helyi sport

Kezdődik a RÁJÁTSZÁS!

Megvannak az időpontok.

Véget ért az NB I-es férfi kézilabda bajnokság alapszakasza. Cegléd jelenlegi 8 pontjával az alsóházból kezdi meg a mérkőzéseket. A fiúk első rájátszásbeli mérkőzésüket március 28-án vívják majd hazai pályán.

Az alapszakasz vége után a 3–6. helyezett csapatok két győzelemig tartó párharcot vívnak az elődöntőbe jutásért (a harmadik a hatodikkal, a negyedik az ötödikkel játszik). Az elődöntő, a döntő, illetve a további helyosztók ugyancsak két győzelemig tartanak. Döntetlen esetén mindhárom fordulóban hétméteresek döntenek. A 7–12. helyezettek – egymás elleni eredményeik továbbvitele mellett – körmérkőzést játszanak a kiesés elkerüléséért. A rájátszás végén a 11. 12. helyen álló csapatok kiesnek az NB I-ből.

Reméljük a fiúknak sikerül megtartaniuk jelenlegi pozíciójukat a tabellán és tovább szurkolhatunk nekik!