Hírek
2015. December 25. 21:25, péntek |
Helyi
Forrás: Police
Kétmilliót loptak egy ceglédi családi házból
Augusztus óta körözték ceglédi rendőrök azt a 43 éves nőt, akit a bűncselekmény gyanúsítottjaként hallgattak ki.
Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya egy 43 éves hévízi asszony ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2015. május 30-án a délelőtti órákban - a nyitott kapun keresztül - bement egy ceglédi családi házba és az egyik szobában lévő szekrényből készpénzt és ékszereket tulajdonított el.
A lopással a nő a 92 éves sértettnek több mint 2 millió forint kárt okozott.
A feljelentést követően a ceglédi nyomozók adatokat gyűjtöttek és tanúkat hallgattak ki, melynek eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható nőt.
A 43 éves asszony felkutatására tett intézkedések nem vezettek eredményére, ezért a nyomozóhatóság 2015. augusztus 25-én elrendelte a körözését.
A gyanúsítottat a Veszprém megyei rendőrök 2015. december 23-án Hajmáskéren fogták el, majd a ceglédi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették.
A nyomozóhatóság előterjesztést tett a nő előzetes letartóztatásának elrendelésére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
