2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2012. Március 20. 11:44, kedd | Helyi sport

Újabb fölényes győzelem

Az ősszel 12, most 13 góllal nyert a listavezető.

A férfi kézilabda NB I/B hétvégi fordulójában a bajnokságban fölényesen vezető, a második helyezettnél kilenc ponttal többet szerző Ceglédi KKSE az utolsó előtti helyen álló Csömör otthonában lépett pályára.

Csömör – Ceglédi KKSE 20-33 (11-13)
Cegléd: Erdélyi, Lengyel (kapusok), Varga 3, Tóth N. 1, Dengi, Molnár 3, Hódi 5, Benke, Gyuris 5,, Benedek, Kupcsik 1, Lepsényi 4, Pocsai 7, Bíró 4

Az edző Kökény István elmondta, hogy a találkozó forgatókönyve csaknem megegyezett a két csapat Cegléden lejátszott mérkőzésével, hiszen mindkétszer az első félidőben még „nyögvenyelős” volt a játék, míg a másodikban a korábbinál nagyobb odafigyelés, koncentrálás már a dobott és kapott gólokban is megmutatkozott.

A forduló további eredményei: Hajdúböszörmény – Nyíregyháza 28-28 ; Békés – Balassagyarmat 34-29 ; Gyöngyös II – Törökszentmiklós 28-24 ; Dabas – Ózd 38-36 ; Mizse KC – Hajdúnánás 33-32 ; Eger – Balmazújváros 27-25

6. Balmazújváros 19 10 1 8 543-488 21

Az ifjúságiak találkozóján szünet után a három gólos hátrányból kettőt sikerült ledolgozni, de egy még megmaradt.

Csömör – Ceglédi KKSE 30-29 (17-14)
Tóth G 8, Matócsi 7 gólt dobott

A ceglédiek a következő fordulóban – március 24-én, szombaton – a Hajdúböszörményt fogadják. Az ifjúsági mérkőzés 16, a felnőtt 18 órakor kezdődik.