2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2015. November 11. 14:33, szerda | Helyi sport
Forrás: Ceglédisport

Isteni segítségre is szüksége volt a lányoknak

November 7-én, szombaton a Vasas otthonában lépett pályára a Ceglédi Elefántkölykök kosárlabda csapata

Hat forduló, hat győzelem, ez a Ceglédi EKK őszi mérlege, mellyel továbbra is az első helyen állnak a kosárlabda NB I-ben. 7-én szombaton a Vasas otthonában lépett pályára a ceglédi csapat, akik a sérült Skoric nélkül szoros meccsen, de nyerni tudtak.

A Nemzeti Sport tudósítása:

VASAS AKADÉMIA-CEGLÉDI EKK 57-61 (13-13, 17-25, 17-9, 10-14)

Pasaréti út, 200 néző. V: Gorka, Bognár, Gyuris

Vasas: Cymmer 8, Farkas F. 5, Bajnóczi 2, ADAMECZ 15/6, Dobos 9. Csere: ZSILINSZKI 16, Markó D. 2, Tóth T., Solymosi. Edző: Halmai Gábor

Cegléd: Medgyessy 8, Szabó II D. 10/6, KATONA SZ. 17/6, Kobolák 2, MAKSZIMOVICS 15.Csere: Ruttner Zs. 2, Szepsi, Serbán 7. Edző: Cziczás László

Az eredmény alakulása: 5. perc: 7-5. 9. p.: 11-11. 14. p.: 18-25. 18. p.: 28-35. 23. p.: 35-39. 29. p.: 43-47. 34. p.: 51-54. 38. p.: 57-59

MESTERMÉRLEG

Halmai Gábor: - Nagyszerűen küzdöttünk, de a záró negyedben támadásban beragadtunk, és az utolsó dobásunk sem sikerült.

Cziczás László: - Vezérünk nélkül, a Jóisten segítségével, ha nehezen is, de hoztuk a kötelező győzelmet.