2014. Május 26. 14:48, hétfő | Helyi sport

Így búcsúztak a szezontól...

Vereséggel búcsúzott a csapat

CEGLÉDI KKSE–OROSHÁZI FKSE 30–36 (17–16)
Cegléd,300 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.

Cegléd: Bősz – Perisics 5, Benke 1, Tóth N. 2, Vujovics 1, Lepsényi 6, Bíró 4 Csere: Lakos (kapus), Varga P., Antal 1, Takács 9, Endrédi, Lászlai 1, Dengi, Hódi, Csőke. Edző: Kökény István

Orosháza: Ivanisevics – Marics 1, Bali 6, Morva 2, Benmiloud 7, Strannig J. 4, Németh L. 5 Csere: Herjeczki (kapus), Berta, Raffai, Varsandán Á. 3, Mazics 5, Balda 3, Cifra. Edző: Vladan Jordovics

Az eredmény alakulása: 7. perc: 2–4. 16. p.: 10–11. 24. p.: 16–11. 34. p.: 19–17. 40. p.: 19–22. 47. p.: 26–27. 53. p.: 26–31. 58. p.: 28–35
Kiállítások: 12, ill. 16 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 6/5

Az első félidő közepén nyolc perc alatt a Cegléd 5 gólos előnyt szerzett, majd még szünet előtt a rohanós játékban a vendégek felzárkóztak. Az Orosháza az utolsó tíz percben húzott el ellenfelétől.

Az edzők nyilatkozatai:

Kökény István:– Mi csak győzelem esetén végezhettünk volna a nyolcadik helyen. Nem bírtuk el a tétet, sajnálom, hogy vereséggel búcsúztunk lelkes szurkolóinktól és a bajnoki évtől.

Vladan Jordovics: – Az utóbbi időben rengeteg volt a sérültünk, így most is csak tizennégy játékossal tudtunk kiállni. A számunkra már tét nélküli összecsapáson szemre is tetszetős játékkal szereztük meg a győzelmet.

fotó: Kisfaludi István