2015. Augusztus 07. 14:35, péntek | Helyi

Huszonkilenc - tizenkilenc

Gyöngyösön játszottak edzőmeccset a ceglédi fiúk

2015.08.05. este 18:00-kor edzőmérkőzés keretében Gyöngyösön léptünk pályára.

A találkozón Bősz Dániel mellett Mojsilov Milos is bravúrosan őrizte a kaput és védekezésünkre se lehet igazán panasz. Ugyan a játék egy negyedét emberhátrányban töltöttük, a csapat derekasan helyt állt és folyamatosan tartotta a 2-3 gólos hátrányt.

Támadásban Bozo Andjelic szépen szervezte a csapat játékát. Sok gól és lövő helyzetet alakítottak ki, de sajnos a jó befejezések hiányoztak.
A 45. percben a 20-18-as eredmény, a sok kihagyott helyzet és a sok kiállítás mellett kecsegtetőnek mondható.

Sajnos a találkozó utolsó negyed órájára elfáradtunk és a koncentráció teljes hiánya mutatkozott a csapaton.

B.Braun Gyöngyös – Ceglédi KKSE: 29-19 (15-11)

Ceglédi KKSE: Bősz, Mojsilov (kapusok), Borsos1, Sipeki, Kun, Bíró 2, Országh 1, Bozó 3, Grbovic 5, Megyeri 1, Hódi, Lászlai 3, Tóth 2, Ivan 1.

fotó: Kisfaludi István (infoCegléd fotóarchívum)

2024. Április 05. 13:36, péntek | Helyi