2024. április 18, csütörtök - Andrea

2011. Március 07. 12:40, hétfő | Helyi
Forrás: InfóCegléd

Hatalmas bravúr a végjátékban!

A 17. fordulóban a Vasutas a Földeák TC-t fogadta a Teleki utcában. Nagyon fontos mérkőzés volt ez csapatunknak, mert szerettünk volna revansot venni az ősszel szoros játszmában elszenvedett vereségért. A Földeák a második helyen áll a ta

Az első párban Szarka Péter és Rimóczi Zoltán játszott és szorosan, de mind a ketten nyertek. 2:0 és 19fa a javunkra. Középen Kovács Imre és Tukacs Attila lépett pályára. A mérkőzés ezen részében nem igazán ment a játék számunkra, míg az ellenfél jó eredményekkel megszerezte mind két csapatpontot. 2:2 és 45fa a Földeák javára. A végjátékra Varga István és Sápi Tamás indult. Cél a kapott hátrány ledolgozása és legalább egy csapatpont megszerzése. A párbaj azonban nem úgy alakult ahogy azt mi elterveztük, mert Varga ellenfele sorra gyűjtötte be a szett pontokat annak ellenére, hogy jól játszott, míg Sápi verhető ellenfél mellett is csak önmagát kereste egész mérkőzés alatt. Az utolsó szett előtt már 77fa volt a csongrádi csapat előnye és már biztosan megszerzett egy újabb csapatpontot is Varga ellen. Sápi ha az utolsó 30 gurításban veri ellenfelét még szerezhet egy pontot, de a 77fát behozni szinte lehetetlen volt és ez a vereséget jelenti számunkra. Mikor már a közönség csomagol és a műszerész is kezdi lekapcsolni a villanyokat, valami isteni szikra folytán játékosaink megtáltosodtak és sorban ütötték a szebbnél szebb találatokat. A szurkolók tomboltak a vendégek bepánikoltak és ennek köszönhetően 97 fát!!! sikerült rájuk verni. Ezzel a csodálatos hajrával 5:3-ra győztünk 20 fával!

Ifjúsági csapatunknak is sikerült győzni 3:1-re. Következő mérkőzést március 19-én Oroszlányban játsszuk ahol szeretnénk pontot-pontokat szerezni.