Hírek
2011. Május 04. 10:10, szerda |
Helyi
Forrás: InfoCegléd
Három ceglédi középiskola maradt gáz nélkül
Tartozás miatt zárták el a gázt három ceglédi középiskolában.
A tél során összegyűlt több tízmillió forintos tartozás miatt a szolgáltató megszüntette három helyi iskola, a Bem, a Török János és a Közgazdasági és Informatikai iskola gázellátását. A Tigáz már korábban figyelmeztette az intézményeket, hogy amennyiben nem rendezik tartozásukat, kénytelen lesz elzárni a gázcsapokat. A Pest megyei önkormányzata sajtószóvivője, Ambrus András a helyi hírműsorban azt nyilatkozta, hogy a szolgáltatóval eddig mindig meg tudtak egyezni abban, hogyan törlesztik a fennálló adósságot. Most ez nem sikerült, ezért fordulhatott elő ennél a három intézménynél, hogy nincs gázszolgáltatás. Frengel Katalin, a Bem igazgatója elmondta, hogy mivel a fűtésszezonnak már vége, így sem az érettségi, sem a szakmai vizsgák szempontjából nem okoz fennakadást a szolgáltatás hiánya. Ambrus András nyilatkozatában még azt is elárulta, hogy a megyében fenntartott intézmények közül közüzemi tartozás miatt még egyben sem korlátozták a szolgáltatást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
