Hírek
2018. Március 13. 14:25, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Halálra mart egy gyereket egy kutya Nyúlon
A halálos kutyatámadás a családi ház udvarában történt – írta a police.hu.
A nyomozás adatai egy nyúli családi ház udvarában egy gyermeket megharapott a család kutyája. A kisgyermek a harapás következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházban életét vesztette.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság gondatlanságból elkövetett emberölés vétségének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
