Hírek
2017. Április 03. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy kerékpárost Lajosmizse közelében
Halálra gázoltak egy kerékpárost hétfő hajnalban Lajosmizse közelében - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A közlemény szerint fél öt körül a 4608-as út 21-es kilométerénél eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó elütött egy kerékpárost, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljesen lezárták, kerülni nem lehet - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
