2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Január 26. 13:46, hétfő | Helyi sport
Forrás: Nemzeti Sport

Győzelmi esélyt szalasztottunk el

A női kosárlabda NB I. alapszakaszának 13. fordulójában Zalaegerszegen lépett pályára a Ceglédi EKK

A női kosárlabda NB I. alapszakaszának 13. fordulójában Zalaegerszegen lépett pályára a Ceglédi EKK, ahol félidőben még vezetni tudtak a ceglédi lányok. A Nemzeti Sport beszámolója:

ZTE NKK–CEGLÉDI EKK 74–67 (19–13, 15–23, 20–11, 20–20)
Zalaegerszeg, 150 néző. V: Boros, Török Z., Esztergályos

ZTE: Nagy D. 1, DARIDA 5/3, Varga Zs. 10, ZELE 34/12, Horváth Zs. 2. Csere: Ambrus 6, SZÉLESY 8, Mackay 8/6, Velkey. Edző: Gáll Tamás
CEGLÉD: Hadzsovics 6, GORJANÁCZ 15/3, Serbán 8, SZKORICS 15/3, Bozóki 8. Csere: Ruttner Zs. 9, Szepsi 2, Kobolák 1, Szabó D. 3/3. Edző: Cziczás László
Az eredmény alakulása. 3. perc: 10–6. 7. p.: 17–10. 15. p.: 19–21. 27. p.: 45–40. 38. p.: 68–64

MESTERMÉRLEG
Gáll Tamás: – A várakozásnak megfelelően küzdelmes, nehéz meccset játszottunk. Győzelmünket annak köszönhetjük, hogy fel tudtuk gyorsítani a játékot, és könnyű kosarakat szereztünk.
Cziczás László: – Győzelmi esélyt szalasztottunk el. A második félidőben a hazaiak csapatként fölénk nőttek, ezzel nyerték meg a mérkőzést.

fotó: Kisfaludi István (infocegléd fotóarchívum)