2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2013. Augusztus 19. 18:48, hétfő | Helyi sport
Forrás: Cegléd handball

Győzelem Győrben

A kilenc napos edzőtábor után első edzőmérkőzésünket játszottuk, az ellenfél az újonc Győr csapata volt. A szokatlan kezdési időpont, illetve a hosszú út miatt kicsit álmosan kezdtünk. Védekezésünk nem volt agresszív, Bartucz a kapuban nagyon jó teljesítményt nyújtott, támadásban pedig nehezen sikerült feltörni a szigorú hatos fallal felálló vendéglátókat.

A második félidőben nagyobb sebességi fokozatra kapcsoltunk, Kökény edző több futást kért a játékosoktól, aminek meg is lett az eredménye. Fokozatosan vettük át az irányítást és az utolsó tíz percben már hattal is vezettünk (24-18). A kapuban ekkor Bősz nyújtott kiemelkedőt.

Összességében a mérkőzés jól szolgálta a felkészülést. Jövő hétvégén (aug. 24 – 25.) a Cegléd Kupa következik, ahol a Vác, a Pler illetve a Törökszentmiklós ellen folytatjuk a felkészülést a szeptember 7-én kezdődő bajnokságra.

ETO SZESE Győr – Ceglédi KK SE 24 – 26 (12 – 10)

Cegléd: Bartucz - Pocsai 1, Perisics 4, Bíró 5, Takács 4 (1), Hódi 2, Tóth 3, Lászlai 4, Endrédi 2, Vujovics, Antal 1, Csőke, Benke, Bősz

Győr ld.: Kalmár 3, Mota 4, Gebhardt 3