2011. November 03. 08:42, csütörtök | Helyi sport

Fit Kid sikerek határon innen és túl

A lányok most is kitettek magukért, először itthon, majd külföldön zsebeltek be rangos elismeréseket.

Október 22- én Szolnokon került megrendezésre mind a kettő verseny.
A Fit-Kid Csoportos Döntőn három csapat képviselte a ceglédi színeket.
A II.kcs./duónk kezdő versenyzői annak ellenére hogy korcsoportjukban a legkisebbek voltak nagyszerű gyakorlatot mutattak be. A III.kcs./kiscsapatnak a dobogó volt a cél hiszen már 3.helyezés is elegendő volt az összetett bajnoki címhez. A III.kcs./nagycsapat az előző versenyen a gyakorlatban elkövetett rontás miatt 2.lett,így most javítani szerettek volna.

Eredmények:

II.kcs./duó 4. Restart-CVSE (Klemenc-Pap)
III.kcs./kiscsapat 3. Restart-CVSE (Czigony,Kovács,Pákozdi)
III.kcs./nagycsapat: 1. Restart-CVSE (Basa,Gál,Pákozdi,Takács és Telek)

A Fitness Woman Magyar Bajnokságán 2 versenyzőnk indult. A felnőttek között újoncként bemutatkozó Telek Patrícia kiegyensúlyozott teljesítményével nagyszerű versenyt tudhat maga mögött, míg a rutinosnak számító Móricz Alexandra annak ellenére hogy nagyon jól szerepelt minden fordulóban sajnos most 3 századdal lecsúszott a dobogóról.

Eredmények:

2. Telek Patrícia
4. Móricz Alexandra

FIT-KID EB és Fitness Woman EB Olaszország

2011.okt.27-30 között került megrendezésre a Fit-Kid Európa Bajnokság és a Fitness Woman Európa Bajnokság (felnőtt) olaszországi Cesenaticoban. 8 ország 300 versenyzője között a magyar válogatott és egyben Cegléd színeit 8 versenyzőnk képviselte. Lányaink 2 csapattal,2 egyéni és 1 felnőtt versenyzővel indultak a viadalon. A hosszú és fárasztó,de annal vidámabb út után, egy nap pihenés és egy kis átmozgató edzés várt a lányokra.

Az első versenynapon a junior versenyzők és a felnőttek mérték össze tudásukat, majd másnap a Fit-Kid egyéni és csapat verseny következtek. Versenyzőink jó hangulatban kezdtek neki a maratoni hosszúságú versenynek és nagyon szép gyakorlatokat mutattak be. Bizakodva,de nagy izgalommal várták az eredményhírdetést.