2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2011. Május 20. 09:46, péntek | Helyi sport
Forrás: InfoCegléd

Férfi kézilabda siker

A tavaszi szezon záró fordulójában a Balmazújváros gárdáját látta vendégül a ceglédi csapat.

Ceglédi KK SE - Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK  33-29  (13-10)

Cegléd:
Erdélyi, Lengyel, Lakos, Varga 5, Tóth N. 7, Dengi, Tóth Z., Benke 5, Badenszki 1, Kovács, Turák, Benedek, Pocsai 2,
Bíró 13

A mérkőzés elején felváltva estek a gólok, igazán egyik csapat sem nyújtott kimagaslót, mindkét oldalon sok volt a hiba. A félidőre 13-10-es ceglédi vezetéssel zárult. A második félidőben Tóth és Benke szellemes játékának, valamint Pocsai gyors indításgóljainak köszönhetően hat gólos vezetésre tettek szert a hazaiak (26-20), de ez a Balmazújvárost még jobban felpaprikázta és megkettőzött erővel támadtak. Meg is lett az eredménye, felzárkóztak két gólra és ők támadtak. Szerencsére a helyzet kimaradt, Pocsai gólt szerzett, Lakos büntetőt hárított és újra négy volt már a hazai előny.

Az egész mérkőzés folyamán zúgott a Hajráááá Cegléd, pörögtek a dobok, sípoltak, dudáltak a lelkes szurkolók, aminek nem is lehetett más a vége, mint ceglédi győzelem! A lefújást követően azonnal durrantak a pezsgők, szurkolók, vezetők, játékosok együtt ünnepeltek . . ünnepeltek egy nagyszerű szezonzárást és egy nagyon fényes . . . BRONZ ÉRMET !!!