2024. május 8, szerda - Mihály

2011. Február 08. 08:52, kedd | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

A Restart Ceglédi VSE NB II-es labdarúgó csapata 2011. február 4-én lejátszotta negyedik felkészülési mérkőzését, az ellenfél a Szolnok NB I-es csapata volt.

A ceglédi csapatban pályára lépett három új játékos: Mészáros Márk (Pápa, REAC) balhátvéd és baloldali középpályás, Koncz Zsolt (KTE) középpályás, és Balogh Marcell (KTE) csatár poszton mutatkozott be.

A Ceglédi VSE az alábbi összeállításban lépett pályára:

Miski Z. (Bácskai J.) – Mészáros M., Búzás V., Kurucsai M., Mojzes R. (Domonyi R.)

Juhász D. (FeketeA.), Nagy L., Koncz Zs., Kenderes Z. – Medgyesi L., Balogh M. (Busa B.)

Lendületesen kezdett a Cegléd. A 16. percben egy jobb oldali beadást Kenderes fejjel csúsztatott a Szolnok kapujába. A 18. percben egy mélységi indítással Medgyesi lépett ki a védők között és 14 méterről laposan kilőtte a jobb alsó sarkot. A 22. percben Urbán szépített, majd a 42. percben az ősszel még Cegléden játszó Szabó L. kiharcolt a Szolnoknak egy büntetőt. A tizenegyest Remili értékesítette. A félidőben négy poszton cserélt Ványi Zsolt vezetőedző. Az ellenfél trénere Simon Antal egy teljesen új csapatot küldött pályára.

Az 51. percben 23 méterről végezhetett el szabadrúgást Nagy Lajos. Egy remekül sikerült lövéssel újra vezetéshez jutatta csapatunkat. A 67. percben egy kontrát követően Balogh önzetlenül passzolt Medgyesi elé, aki belőtte csapatunk negyedik gólját. Azonban az asszisztens érthetetlen módon lest jelzett, így a játékvezető nem adta meg a gólt. Ezután még a Szolnok is rúgott egy les gólt. A hátralévő 15 percben jobbára mezőnyjáték folyt a pályán. Végeredmény 2-3 a Cegléd javára.

2024. Április 05. 13:36, péntek | Helyi