2024. május 1, szerda - Fülöp

2011. Október 10. 09:53, hétfő | Helyi sport

Felértünk a dobogóra

Ismét hazai pályán szerepelt a csapat a 8. fordulóban, ellenfelünk az alsóházban található Honvéd tartalék volt.

A mérkőzés a tabellán elfoglalt helyezéseknek megfelelően indult, korán sikerült vezetést szerezni, majd tartani a labdát és irányítani a mérkőzést. A második félidőben némiképp váratlanul egyenlítettek a vendégek.

Újra magasabb sebességi fokozatba kellett kapcsolni, meg is lett az eredménye, de a Honvéd megint egyenlíteni tudott, így az utolsó percig izgulhattak a szurkolók, hogy seikerül-e újabb gólt szerezni a csapatnak, vagy a sok kihagyott helyzet megbosszulja magát és döntetlen lesz. Végül a 90. percben sikerült ismét betalálni, ami a három pont itthontartása mellett a Balmazújváros békéscsabai vereségének következtében azt is jelenti, hogy jövő szombaton már dobogós csapatként mehetünk Szegedre.

Restart-Ceglédi VSE - Bp. Honvéd-MFA 3-2 (1-0)

Cegléd: Miski - Robson, Buzás, Ladiszlai, Vincze Z. - Nagy L., Kenderes (Odrobéna, 80.), Koncz, Farkas I. - Markó (Busa, 66.), Balog M. (Kása, 84.)

Honvéd-MFA: Czuczi - Moga, Kostolani, Baráth, Szala - Futó (Nagy A., 76.), Marshal, Harmony, Vécsei - Szekulics (Vólent, 57.), Kapacina (Lengyel Gy., 80.)

Gól: Farkas I. (1-0) a 11., Harmony (1-1) a 60., Farkas I. (2-1) a 65., Moga (2–2) a 82., Ladiszlai (3-2) a 90. percben

Piros lap: Baráth (megrúgta Konczot) a 88., Harmony (második sárga lap után) a 91. percben

Edzői nyilatkozatok

Ványi Zsolt: "Helyenként jó játékkal, a győzelemért sokat téve, megérdemelten nyertünk. Az utolsó percekben több helyzetünkből egyet értékesítettünk."

Vicenzo Mazzeo: "Kiválónak nem nevezhető játékvezetés mellett emelt fővel hagyjuk el a játékteret."

Fotó: Kisfaludi István