2024. május 6, hétfő - Ivett

2013. Szeptember 11. 22:12, szerda | Helyi sport
Forrás: CKKSE

Felejthető első, jó második félidő

Az NB I második játéknapján a Tatabánya látogatott városunkba. Nagy küzdelemre volt kilátás, hiszen a „bányászok\" az előző bajnoki évben csupán egy góllal dobtak többet a ceglédieknél. Akkor 26-27 lett a végeredmény. Most a vendé

Ceglédi KKSE - Tatabánya 18-23 (5-12)

Cegléd: Bartucz, Bősz (kapusok), Endrédi 1, Varga 1, Dengi, Lászlai 1, Hódi, Vujovic 1, Lepsényi 2, Takács 2, Perisic, Antal 4, Pocsai 3, Bíró 3, Csőke

Tatabánya: Paul. Szente (kapusok), Harsányi 6, Diaz 1, Rossoni 1, Djukics 4, Bodó 2, Kanyó 2, Dénes 1, Katzirz 4, Nenadic 1, Pásztor Á. 1, Mazák, Kiss, Juhász

Az első félidőben a Cegléd rengeteg átadási és technikai hibát vétett, így jelentős hátrányba került. Fordulás után a hazaiak játéka feljavult, 7-17-es állás után sikerült 14-18-ra felzárkózni, miközben 3-4 holtbiztos helyzet ki is maradt. A befejező öt percben Katzirz eredményes játékával bebiztosította csapata győzelmét. Az átlövő a Tatabánya utolsó öt góljában egymaga hármat szerzett.

• Túlságosan is tiszteltük a vendégeket, izgultunk, sokat rontottunk, így el is húzott ellenfelünk. Az első félidőben semmi sem valósult meg abból, amit kértem a fiúktól. A második félidőben már NB I-es szinten játszottunk, csúsztunk-másztunk óriási szívvel küzdöttünk. Ha egy kis szerencsénk lett volna, akkor még szorosabb lehetett volna a végeredmény,- értékelt az edző Kökény István