Hírek
2013. Október 20. 10:10, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Elfogták a Tatán holtan talált csecsemő anyját
A tatai rendőrök szombaton elfogták a 34 éves H-né T. Alizt, aki beismerte, hogy kislányát megszületése után megfojtotta és október 15-én kedden hajnalban egy paplanban két szemétgyűjtő között hagyta - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.
Léber Gabriella elmondta, az asszony vallomása szerint a gyermeket szeptember 26-án élve szülte meg. Holttestét egy táskába tette és több napig az alagsori tárolóban hagyta. Otthonában a nyomozók megtalálták annak a paplannak a többi részét, melybe a testet becsomagolta.
A rendőrség kezdeményezi az asszony előzetes letartóztatását és tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés miatt indítanak eljárást ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
2026. Május 30. 16:00, szombat | Kék hírek
KR NNI: hűtlen kezelés és pénzmosás ügyében két szálon folyik vizsgálat az MNB-ügyben
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
