2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2014. Szeptember 13. 23:09, szombat | Helyi sport

Csak az volt a kérdés, mennyivel nyerünk

Második hazai mérkőzését is győzelemmel zárta a Ceglédi KKSE NB I-es férfi kézilabda csapata.

CEGLÉDI KK SE–Sport 36 Komló 39–33 (20–13)
Vezette: Herczeg Péter, Südi Péter

CEGLÉD: Bősz – Országh 3, TAKÁCS B. 7, Tóth N. 1, Antal 4, Lepsényi 3, BÍRÓ B. 9
Csere: Mojsilov, Nagy L. (kapusok), Mészáros M. 3, Hódi 1, Perisics 4, Lászlai 2, Sipeki, Nikolicza 2,Edző: Kökény István

Komló: Selymes – Oszlár 3, Rahamic, Hadziomerovic 1, Szögi 4, SZÖLLŐSI B. 9. Wéber 5
Csere: Granic (kapus), Sebestyén 4, Marcsek 2, Péter Szabó 2, Radjevonic 1, Győri 1, Kun 1Edző: Farkas Attila

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 13. p.:9–4. 23. p.:15–8. 28. p.: 18–13. 37. p.: 25–19. 49. p.:33–24. 54. p.: 36–27. 58. p.: 39–31
Kiállítások: 10 ill. 6 perc
Hétméteresek: 0 ill. 4/2

Az első percektől eltekintve végig a ceglédiek vezettek, és igen hamar kiderült, csak az a kérdés, a végére mekkora lesz a különbség a két csapat között. Hat gól lett a különbség, ami akár több is lehetett volna.

– A taktikai utasítások többségét betartották a fiúk, aminek köszönhetően biztos győzelmet arattunk. A visszarendezőseknél viszont gondjaink adódtak, ellenfelünk ezért sok könnyű gólt dobott, így a vártánál többször került a kapunkba a labda,- értékelte a mérkőzést Kökény István.

Az ifjúsági csapatok mérkőzésén:

Cegléd - Komló 24-24 (9-13)
Góldobók: Imregi F. 9, Müller 5, Apró 4, Peszeki, Mészáros 2-2, Komlós, Földi
Az edző, Jakab László: A gyenge és ráadásul hitehagyott első félidei játék után sikerült ritmust váltani, így a második félidő második felében nyújtott teljesítménnyel már elégedett voltam.

fotó: Kisfaludi István