Hírek
2014. Június 10. 12:12, kedd | Helyi
Ceglédi pince kör
VII. Ceglédi Pünkösdi Nyitott Pince Napok
A pünkösdi hétvége ismét igazi ünnepnek számított a borbarátok számára, hiszen június 07-09. között országszerte több mint száz pincészet tárta szélesre kapuit az érdeklődők előtt. A borturizmus népszerűsítésére alakult Nyitott Pincék Szövetség - a Magyar Turizmus Zrt. támogatásával - kilencedik alkalommal hirdette meg Pünkösd hétvégéjén a Nyitott Pince Napokat.
![]() |
![]() |
![]() |
Városunk is gondolt a borkedvelő közönségre, Június 08-án, Cegléden idén VII. alkalommal rendezték meg a borkészítők és a borfogyasztók évenkénti közös programját a Ceglédi Pünkösdi Nyitott Pince Napokat.
![]() |
![]() |
A Cegléden részt vevő 7 pincészet mindegyike kedvezményes kóstolókkal, pince és a szőlőbirtok bejárással, és további színes programokkal várta az érdeklődőket, akiket idén is külön buszjárat szállította a különböző helyszínek között. Többen lovas kocsikkal, kerékpárral járták végig a pincészeteket.


fotó: Balga Gábor

















