Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2022. Február 13. 14:00, vasárnap | Helyi sport

Ceglédi győzelem

Ceglédi győzelem

A Ceglédi KKSE 30-16-ra nyert a Optimum Solar-Békési FKC csapata ellen az NB I/B bajnoki mérkőzés pénteki játéknapján.

(Fotó: Kisfaludi István)

A Cegléd zsinórban három góllal kezdett, míg a pontatlanul dobó és technikai hibákat vétő vendégek részéről csak a 12. percben érkezett először válasz. Úgy tűnt, hogy 4-3-as állásnál rendezik soraikat a békésiek, de egy-egy eladott labda hatására tartósan megmaradt a 2-3 gólos hazai előny (20. p.: 7-5). Sőt, a félidő utolsó harmadában egy négygólos szériával az addigi legnagyobb különbséget alakította ki a hazai csapat (13-6). A félidő végére 14-9 lett az eredmény.

Szünet után a félidei 5 találat gyorsan nyolcra növekedett (17-9), ami visszavetette a látogatók lelkesedését. A ceglédi halóőr Kránitz Zoltánnak bravúrt bravúrra halmozott, a békésiek képtelenek voltak közelebb kapaszkodni. A 46. percben még 6 gólra visszakapaszkodtak a vendégek (21-15), de azután teljes lett a tanácstalanság náluk. Szűk negyedóra alatt már csak egyszer találtak be a vendégek, ellenben kaptak kilencet, így a házigazdák valósággal lelépték őket!

Ceglédi KKSE-Optimum Solar-Békési FKC 30-16 (14-9)

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót

A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.

2026. Február 02. 07:27, hétfő | Életmód

Folytatódik a csapadékos, de enyhe időjárás a jövő héten is

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport

Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.