Hírek
2013. Október 24. 13:48, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: szelloimre.hu
Bírói tévedés miatt eset ki Szellő Imre? - VIDEÓ
A ceglédi ökölvívó búcsúzott a VB-től
Kiegyenlített csatában kapott ki, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe az Almatiban zajló ökölvívó-világbajnokságon Szellő Imre. A 91 kg-ban induló magyar öklöző a kazah Anton Pincsuktól kapott ki 3:0-ra, úgy, hogy mindhárom menetet 29:28-ra hozták ki a pontozók – amiből a magyar egyet nyert meg.
A mérkőzés után Szellő a Nemzeti Sport és az NSO Tv helyszíni tudósítójának elmondta, szerinte rossz döntést hoztak a pontozók, mivel a második és harmadik menetet neki kellett volna adniuk.
forrás: nemzetisport.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
