Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2015. November 13. 16:26, péntek | Helyi
Forrás: Police

Betörőt fogtak el a ceglédi rendőrök

Betörőt fogtak el a ceglédi rendőrök

Egy 28 éves abonyi férfit vettek őrizetbe

Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán D. Ferenc 28 éves abonyi lakos ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 28 éves gyanúsított 2015. november 12-én 15 óra 30 perc körüli időben átmászott egy abonyi fürdőszoba szalon kerítésén, majd a nyitott ablakon keresztül bemászott az üzletbe.

Ekkor működésbe lépett a bolt riasztóberendezése, melyet D. Ferenc megrongált. A szalonban különböző csaptelepeket vett magához, majd távozott a helyszínről.
A férfit a helyszínre érkező rendőrök egy közeli utcában elfogták, majd a Ceglédi Rendőrkapitányságra előállították, ahol – őrizetbe vétele mellett – gyanúsítottként hallgatták ki.

A nyomozóhatóság kezdeményezte a férfi előzetes letartóztatásának elrendelését.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi

A gimnázium történetét mutatja be a tárlat

2025. Szeptember 09. 12:16, kedd | Helyi

”Az én hazám az égig ér”