Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2012. Október 08. 13:10, hétfő | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Beérett az első pont

Beérett az első pont

Az újonc csapat megszerezte első győzelmét

A Budapest Blank Liga 6. fordulójának pénteki mérkőzésére Cegléden került sor, ahol az újonc NBI-es Cegléd, Kecskemét csapatát fogadta.

A helyszínen 800 néző szurkolt a két alföldi csapatnak, akik mindketten első pontjukért küzdöttek.

A még szintén pont nélküli Kecskemét csapatának most sem sikerült a bravúr, hiszen ez a mérkőzés pénteken a ceglédi csapatnak kedvezet. Az újonc Cegléd ezzel megszerezte első győzelmét.


Már a szezon előtt sem sok jót sejtetett a két alföldi gárda számára az első fordulók sorsolása, hiszen a ceglédiek és a kecskemétiek is már a bajnokság elején egyaránt összefutottak a Veszprém, Szeged, Tatabánya, Gyöngyös négyessel. A – pécsi csapat mellett – két pont nélkül álló gárda péntek délutáni összecsapását követően végül a ceglédiek örülhettek első pontjaiknak, hiszen hazai pályán 35-28-as győzelmet arattak a hírös városiak ellen.


Ceglédi KKSE – Kecskeméti KSE 35-28

Cegléd: Antal Szabolcs, Bányai Viktor, Benke Viktor, Bíró Balázs, Csőke Roland, Erdélyi László, Gyuris Patric, Hódi Lóránd, Lakos László, Lengyel Zoltán, Lepsényi Sándor, Pocsai Rajmund, Savon Jose, Takács Bence, Tóth Norbert

A fiúk október 13-án (pénteken) Orosházára utaznak, ahol az Orosházi FHSE csapata fogadja őekt. A helyszínre ismét szurkolói busz indul.

Jelentkezni lehet Kubinyi Tamásnál a 0670/3873296 -os telefonszámon.Várunk minden kedves érdeklődőt, sportbarátot, kézilabda szurkolót.

Hajrá CEGLÉD!

fotó: Kisfaludi István

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 23. 17:00, kedd | Helyi sport

Két forduló, két győzelem - remek rajt a bajnokságban

2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport

Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát

Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.

2025. December 04. 07:18, csütörtök | Külföld

NATO-főtitkár- Oroszország egyre vakmerőbb

Oroszország egyre vakmerőbb viselkedést tanúsít a NATO-val szemben, megsérti a szövetséges országok légterét, kibertámadásokat hajt végre, és kémkedésre használ hajókat a tagállamok tengeri infrastruktúrájának feltérképezésére