Hírek
2021. Február 09. 08:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Az unokázós csalásokra hívják fel a figyelmet - VIDEÓ
Az unokázós csalásokra hívja fel az idősek és családtagjaik figyelmét az Áldozatsegítő Központ Hétköznapi történetek című video-podcast-sorozatának következő része
- közölte az igazságügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán. Varga Judit a bejegyzésben úgy fogalmazott: "valamennyien szeretnénk idős szeretteinket, ismerőseinket biztonságban tudni."
A miniszter azt kérte, hogy a https://youtu.be/7JMoGLIM4P8 linken elérhető új részt mutassák meg az emberek az idős hozzátartozóiknak, és hívják fel a figyelmüket a veszélyekre, az árulkodó jelekre.
Mindenki számára van segítség! - írta Varga Judit.
A videóban az unokázós csalás egy tipikus esetét mutatják be színészek közreműködésével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
