2024. április 29, hétfő - Péter

2012. Február 26. 12:20, vasárnap | Helyi sport

Az első csatát elvesztettük

A Restart Ceglédi VSE labdarúgó szakosztálya elvesztette az idény első mérkőzését.

A szezon első ceglédi összecsapására a Nyíregyháza csapata ellen került sor. A szombati mérkőzés a labdarúgó NB II. tavaszi nyitányának legerősebb, leghangosabb mérkőzése volt, nem kevesebb, mint 4-1-es gólaránnyal a Nyíregyháza javára. A találkozó azonban korántsem volt annyira sima, mint azt az eredmény mutatja. A 77. percben még 1–1-re álltak a felek, a záró negyedórában viszont a vendégek háromszor is betaláltak, így fölényes sikert arattak az őszi szezont a negyedik helyen záró Cegléd otthonában. Bár azt az ellenfél csapat edzője is elismerte, hogy csatapunk a mérkőzés alatt jóval többször birtokolta a labdát, a helyzeteket sajnos nem tudtuk a javunkra fordítani.

Cegléd: Miski – Robson, Fekete A., Koncz Zs., Vincze Z. – Kenderes (Tóth M., 77.), Nagy L., Sándor I., Farkas I. – Rebrik, Laurinyecz (Markó, 67.)

Nyíregyháza: Sánta T. – Farkas M., Nánási, Dajka L., Mészáros M. – Minczér – Csorba, Reznek (Ur, 89.), Pákolicz (Orosz M., 87.) – Germán T., Vinicius (Batizi-Pócsi, 69.)

Gól: Pákolicz (0–1) a 7., Koncz Zs. (11-esből, 1–1) a 73., Germán T. (11-esből, 1–2) a 78., Batizi-Pócsi (1–3) a 80., Mészáros M. (1–4) a 93. percben

Edzői nyilatkozatok:

Ványi Zsolt: - Az első félidőben két mérkőzés megnyeréséhez elegendő helyzetet hagytunk ki, a másodikban pedig durva egyéni hibákat követtünk el.

Brekk János: - A hazaiak többet birtokolták a labdát, de győzelmünk még ekkora különbséggel is megérdemelt.

forrás: cegledfoci.hu