2011. Szeptember 12. 12:39, hétfő | Helyi sport
Forrás: InfoCegléd

Asztalitenisz eredmények

A viszonylag szűkebb mezőnyben kiválló eredményeket értek el játékosaink.

Vörsas Kupa Országos Ifjúsági Ranglista Verseny, Szombathely 09.10

A párosban 2. kiemelt Kiss Dániel – Molnár Gergely duó a kezdeti bizonytalankodás után bejutottak a döntőbe ahol az első játszmát 15:13 arányban vesztették el utána már nem tudtak kellő erőt mozgósítani így viszonylag simán kikaptak az első kiemelt párostól.

Az egyéniben Bogádi Imre négy fős csoportban magabiztosan lett első majd az első kört is simán vette a 32-es főtáblán.
A sorsolás szeszélye folytán Kiss Danival játszott ahol is közönségszórakoztató látványos labdamenetekkel a szettek végén minimális különbségű vereséget szenvedett.

A legjobb 8 között volt kiemelve Molnár Gergely aki szintén jó játékkal verte először BVSC-es majd Soproni ellenfelét majd a KSI-is Fodor Ronald következett aki a mumusának számít kellemetlen stílusa miatt. Gergő kiválló játékkal okos taktikával és a végjátékban érett megoldásokkal 4:1 arányban győzött. Ezen a meccsen nem állt hadilábon a szerencsével sem.
A döntőbe jutásért őt is Kiss Dániellel hozta össze a sors de elfáradt és Dani jobban is játszott így megérdemelten nyert.
Kiss Dániel remekül játszott egész nap folyamán. A Szombathelyi Szarka Zsoltot verte imponálló magabiztonsággal 4 közé, majd a fennt említett csapattársát Molnár Gergelyt.
A döntőben az ifjúsági válogatott 2. számú játékosával találkozott, Szita Marcellel.
Végig kiélezett a szakértőknek is mindet kielégítő mérkőzést játszottak ahol végül Dani 4:3 arányban döntő szettben 11:9-es minimális különbséggel szenvedett vereséget.
Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy ellenfele rengeteg szerencsés poént ért el az egész meccs folyamán amit nagyon nehéz pszichésen feldolgozni.
Összeségében az egész csapat kivállóan teljesített és kihozták magukból a maximumot!

Eredmények:

Páros:
II.Kiss Dániel - Molnár Gergely (Restart-Szuperinfó CVSE)

Egyéni:
II.Kiss Dániel (Restart-Szuperinfó CVSE)
III.Molnár Gergely (Restart-Szuperinfó CVSE)
XVI. közé került Bogádi Imre

Női NB I/B

Vecsés SE -Restart-Szuperinfó CVSE II 11:7

Győztek:Nagypál Csilla 3,Gombos Bettina 3, Czvalinga Dóra 1

Sajnos az első győzelem ismét váratott magára.Csilla és Betti játéka egyre magabiztosabb