Hírek
2011. December 12. 13:02, hétfő |
Helyi
Forrás: infoCegléd
Advent harmadik vasárnapja
A karácsonyt váró adventi hangversenysorozat harmadik előadását az Erkel Ferenc Alapfokú Művészetoktatási intézmény tanári kara adta.
Hamisítatlan karácsonyi hangulat, díszes karácsonyfa és hópelyhek várták a karácsonyt váró adventi hangversenysorozat harmadik előadására érkezőket. A műsort a zeneiskola tanári kara szolgáltatta, akik színvonalas előadásukkal valódi ünnepi hangulatot ébresztettek minden résztvevőben.

A kórust Soltészné Lédeczi Judit, a Kossuth Lajos Gimnázium leánykarának vezetője irányította.

A soron következő utolsó előadásra december 17-én szombaton kerül majd sor a Szent Katolikus Plébánia Templomban, ahol a Kossuth Lajos Gimnázium leánykarának előadása zárja majd az adventi hangversenysorozatot.
A műsor során Hegedűs Ágota alpolgármester asszony meggyújtotta a színpadon elhelyezett adventi koszorú harmadik gyertyáját.

Szombat lévén a város adventi koszorúja is reflektorfénybe került a Szabadság téren, ahol a Református Általános Iskola tanulói által adott műsor keretében az iskola igazgatója, Arany Zsolt lobbanthatta lángra a harmadik gyertyát.
fotó: Táncos Tibor
fotó: Táncos Tibor
Fotó: Kisfaludi István
A hangversenysorozat harmadik előadásának képei megtekinthetőek a KÉPGALÉRIÁBAN!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 27. 07:36, kedd | Külföld
Teherforgalmi határátkelőket zártak le balkáni fuvarozók az EES bevezetése miatt
osznia-Hercegovina, Szerbia, Montenegró és Észak-Macedónia fuvarozói hétfő délben blokád alá vonták az Európai Unióval közös teherforgalmi határátkelőhelyeket - közölték az érintett szakmai szervezetek.
