2024. május 3, péntek - Tímea

2013. November 10. 21:36, vasárnap | Helyi sport

A második félidő már egál lett

Az NB I tizenkettedik fordulójában a negyedik helyen álló csurgóiak látogattak Ceglédre és a papírfirmának megfelelően biztosan győztek. A folytatásra viszont reményt ad a második félidő részeredménye, amikor mindkét gárda 17, tehát

Ceglédi KKSE – Csurgó 28-38 (11-21)

Cegléd: Bartucz, Bősz, Lakos (kapusok), Varga 1, Dengi 1, Lászlai 2, Vujovics, Sutka, Pocsai 6, Bíró 2, Perisics 6, Lepsényi 5, Takács 5, Csőke, Bányai

Kökény István edző: Nagy kár, hogy az első félidőben mintegy 10 percen át különösen bátortalanok voltunk. Ez idő alatt ellenfelünk behozhatatlan előnyt szerzett. Fordulás után már úgy játszottunk, ahogy egy Csurgó kaliberű csapat ellen a mi „kiscsapatunknak" játszania kell. Ennek meg is lett az eredménye.

Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Cegléd – Csurgó 18-46 (8-23)

Góllövők: Apró 6, Bugyi 3, Peszeki, Szilágyi B. 2-2, Illés, Szilágyi Z., Müller, Imregi, Komlós 1-1

Jakab László edző: Az első 15 percben még elfogadhatóan játszottunk. Csapatunk zömét 16 évesek alkotják, ami az idő múlásával egyre inkább kidomborodott. Ebben a korban az egy évnyi korkülönbség pedig rengeteget számít. Ráadásul sokan bajlódnak sérüléssel is.

junior: Cegléd – Csurgó 21-37 (13-18)

G: Szilágyi Z. 6, Peszeki, Egyed 5-5, Müller 2, Apró, Bányai, Román 1-1

Jakab László: Az első félidőben partiban voltunk. A hozzáállásban pozitív a változás.