Hírek
2014. Május 22. 13:09, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: Ceglédhandball
A közönségért és a 8. helyért játszanak a fiúk
A férfi kézilabda NB I. idei szezonjának utolsó mérkőzését játssza a Ceglédi KK SE.
A ceglédi csapat 05.23-án pénteken 18:00 órakor hazai pályán fogadja az Orosházát. A vendégek már biztosan a 7. helyen zárják a bajnokságot, de a Ceglédi KK SE-nek még nyernie kell, hogy biztosan az előkelő 8. helyen végezzen. Kökény István vezetőedző nyilatkozata:
- Végre van időnk felkészülni és tudjuk rendezni a sorokat, még lelkileg is, bár olyan nagy letargiába nem esett a csapat a Győr elleni döntetlen után, ami azért fájó volt. Szeretnénk győzelemmel búcsúzni a szurkolóinktól, akik egész évben támogatták a csapatot és a 8. hely megtartásáért is nyernünk kell.
-pézsé-
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 23. 17:00, kedd | Helyi sport
Két forduló, két győzelem - remek rajt a bajnokságban
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:18, csütörtök | Külföld
NATO-főtitkár- Oroszország egyre vakmerőbb
Oroszország egyre vakmerőbb viselkedést tanúsít a NATO-val szemben, megsérti a szövetséges országok légterét, kibertámadásokat hajt végre, és kémkedésre használ hajókat a tagállamok tengeri infrastruktúrájának feltérképezésére
