Városlista
2026. március 19, csütörtök - József

Hírek

2020. Október 05. 10:50, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők két órában tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak hétfőn az Országgyűlésben.

A parlament őszi ülésszakjának második ülése 13 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, interpellációk elhangzása a koronavírus-járványra tekintettel ezúttal sem várható.

A Ház kedden több nemzetközi szerződés kihirdetése mellett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idei költségvetését is módosíthatja.

Az ülése október 12-én, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újra két órában fordulhatnak azonnali kérdésekkel a kabinethez.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre

Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.

2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld

Kínai beruházás Tatabányán

A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre