2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2015. Szeptember 13. 16:19, vasárnap | Helyi sport

7-0 jáááj, ez fájhatott, de szerencsére most nem nekünk

A Nyírbátori FC-t fogadta hétvégén a ceglédi focicsapat

Végre úgy indult a mérkőzés, ahogy szereti egy hazai csapat, az 5. percben már vezettünk. Nagy kedvvel és lendületesen játszottunk, egymás után alakítottuk ki a helyzeteket, amelyekből sok kimaradt, de kettő még beakadt az első félidőben. A második játékrészben még jobban behúzódott vagy inkább beszorítottuk kapuja elé a vendégeket. Sokáig gólcsend volt. A cserék után viszont újra megélénkült támadójátékunk és 20 perc alatt rúgtunk még négyet. Magabiztos győzelmünkkel továbbra is ott vagyunk a Keleti csoport élmezőnyében.

Ceglédi VSE – Nyírbátori FC 7-0 (3-0)

Gólszerzők: Csordás S.(5’ 1-0), Pozsár (21’ 2-0), Csordás S.(38’ 3-0), Sánta (72’ 4-0), Farkas A. (82’ 5-0), Laczkó (86’ 6-0), Rozman (90’ 7-0)
Cegléd: Verebélyi – Buczkó, Farkas V., Makrai, Farkas A., Sánta, Markó (Szabó M.), Csordás Sz., Szkunc, Pozsár (Rozman), Csordás S. (Laczkó)

Varga Attila edző: Védekezésben és támadásban is jól teljesítettünk. Önbizalommal és motiváltan teljesített a csapat. Tudtuk, hogy egy mélyen védekező csapat az ellenfelünk, az ilyen stílus ellen nagyon nehéz játszani. Fontos volt a két korai gól és a második félidőre fenntartott motiváltság.