2024. április 18, csütörtök - Andrea

2016. Február 08. 10:40, hétfő | Helyi sport

Izgalmasra sikerült az első bajnoki

Azok, akik kilátogattak a Gál József Sportcsarnokba a 2016-os év első bajnoki mérkőzésére nem mehettek el csalódottan. Legalább is a meccs képét nézve.

Az első félidő nagyon harcos, soktámadásos etap volt, így bőven volt részünk izgalmakban. A félidei eredmény ennek megfelelően igazságos 14-14.

Sajnos a második játékrész nem sikerült olyan jól a Ceglédnek, de becsülettel végig küzdöttek. A Tatabánya erősebb kerete szép lassan felőrölt minket, viszont így is minden elismerést megérdemelnek a ceglédi fiúk!

Kökény István: Az első félidőben tudtuk tartani a tatabányai rohamokat, majd a második félidőben olyan sokszor voltunk hátrányban a sok kiállítás miatt, amit nem tudtunk átvészelni. Felőrölt minket a Tatabánya, de nem vallottunk szégyent.

Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC: 26-30 (14-14)

Ceglédi KKSE: Abramovic, Bősz, Mojsilov (kapusok), Országh 4, Lászlai, Hódi, Tóth, Kun, Sipeki, Borsos 2, Lepsényi 2,Andelic 4, Perisic 4, Megyeri, Bíró 4, Grbovic 6.

fotó: Kisfaludi István