Hírek
2015. Április 20. 09:58, hétfő | Helyi sport
Nagy volt az öröm
Újabb hazai győzelem
Az első félidőben mind két csapat rengeteg hibával játszott. A Cegléd többel, így a vendégcsapat 6 gólos előnyre tett szert a játékrész végére. Ekkor bizony a lelátóról úgy tűnt, hogy a hazaiak megelégedtek azzal, hogy az előzőleg 4 sorozatban aratott győzelemmel már kiharcolták a bent maradást. Szünetben talán az edző intelmére is rájöhettek a hazaiak, hogy nem csak ők, hanem a közönség is ünnepelni szeretne, ami bravúros második félidőt eredményezett.


Felkeményedett a védekezés, támadásokat is jó hatékonysággal sikerült befejezni, majd 18-22-es állás után a vendéglátók sorozatban 7 gólt dobtak, amivel el is döntötték a találkozó sorsát. Kizárólag a második félidei eredményeket nézve, feltétlenül meg kell említeni a Bartucz kapus kiemelkedő teljesítményét, de a mezőnyjátékosok közt is volt követői, elsősorban Bíró, Takács, Grbovic személyében
Ceglédi KKSE – Mezőkövesdi KC: 30-24 (11-17)


Mestermérleg Kökény Istvántól:
„Két ellentétes félidő volt. Az első félidőben sok ajándék labdát adtunk a Kövesdnek. Ennek következtében kapkodóvá vált a támadó játékunk. A második félidőben jött a már hagyománnyá váló játékunk, amivel meg tudtuk fordítani az eredményt és megint nagyon szuper győzelmet arattunk. Gratulálok a fiaimnak az újabb győzelemhez.”

Ceglédi KKSE: Bartucz, Mojsilov, Bősz (kapusok), Országh 4, Varga 1, Tóth, Lászlai, Hódi, Sipeki, Gigler, Nikolicza, Lepsényi 2, Takács 5, Perisic 6, Bíró 6, Grbovic 6.
fotó: Kisfaludi István
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 04:00, hétfő | Életmód
Hőség - Folyadékpótlásra és a tűző nap kerülésére hívja fel a figyelmet az országos tisztifőorvos
A folyadékpótlás fontosságára, a tűző nap kerülésére, a magunkra és másokra való odafigyelésre hívta fel a figyelmet a hőségben az országos tisztifőorvos a Magyarország kormányának Facebook-oldalára.












