Elekes Kupa 2011 U-9

Utánpótlás teremlabdarúgó torna

2011. Március 10. 17:10, csütörtök |

Diákolimpia

2011. március 04-06. között Zalaegerszegen került megrendezésre a VI. korcsoportos leány kosárlabda diákolimpia döntője. A ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium színeiben egyesületünk utánpótlás játékosai sikeresen szerepeltek.

2011. Március 10. 16:12, csütörtök |

A szövetség kiáll Ungvári mellett

A Magyar Judó Szövetség kiáll Ungvári Attila mellett.

2011. Március 09. 11:16, szerda |

CEKK - OSB Országos Főtábla 2. forduló

Országos leány serdülő bajnokság Országos Főtábla - 2. forduló Szolnok, 2011.március 5-6.

2011. Március 09. 10:44, szerda |

Tovább tart az Ózdi átok

Sajnos a harmadik tavaszi mérkőzésünket nem sikerült győzelemmel zárni. Csapatunk a hosszú évek óta tartó tendenciát folytatva – mi szerint Cegléden győzelemmel, Ózdon vereséggel zárunk – ismét vereséget szenvedett a volt bányászv

2011. Március 09. 10:10, szerda |

Rendőrségi Hírek (2011-03-09)

A Ceglédi Rendőrkapitányság illetékességi területén február 28. és március 06. közötti időszakban 73 bűncselekményt történt, mely még mindig átlag feletti számú, bár az előző hetinél 5-tel kevesebb. 61 esetben indult ismeretlen,

2011. Március 08. 18:39, kedd |

Frontális baleset Ceglédnél

A balesetben két autó ütközött frontálisan ma reggel.

2011. Március 08. 10:01, kedd |

Ungvári Attila tiszta lelkiismerettel áll pozitív doppingtesztjének eredménye mellett

Az Európa-bajnoki bronzérmes cselgáncsozó pozitív doppingtesztet produkált a Hungária Kupán, ezt maga a ceglédi sportoló ismerte el a Nemzeti Sportnak. A 73 kg-os súlycsoportban aranyérmet szerzett sportoló ugyanakkor nem tudja, hogy miért

2011. Március 08. 09:32, kedd |

A „Tóth-Czifra Mihály Emlékdíj”, a „Velkey Imre Emlékdíj” átadása

Cegléd város polgármestere, a Ceglédiek a Ceglédiekért közalapítvány kuratóriuma, a Kossuth Lajos Gimnázium, a Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, a Református Általános Iskola és a Szent Kereszt Katolikus Iskola iga

2011. Március 07. 13:43, hétfő |

Jó kezdés a szezon nyitón

A Restart-Ceglédi VSE labdarúgó csapata 2011. március 04.-én, idegenben lejátszotta a tavaszi idény első bajnoki mérkőzését.

2011. Március 07. 13:16, hétfő |

Pontot mentett a Békés

Szombaton rangadót játszottak a férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportjában, melyen a harmadik helyen álló Cegléd a negyedik Békést fogadta. A várakozásnak megfelelően hatalmas küzdelmet vívtak egymással a csapatok. A találkozó pontosztoz

2011. Március 07. 12:51, hétfő |

Énekes István emlékverseny

52. alkalommal rendezték meg az „Énekes István Emlékversenyt” Budapesten, ahol 51 szakosztály részvételével 125 versenyző indult.