2024. április 17, szerda - Rudolf

Liu Shaoang: úgy keltem fel, hogy olimpiai bajnok leszek!
2022. Február 14. 08:03, hétfő | Sport

Liu Shaoang, Magyarország történetének első egyéni téli olimpiai aranyérmese a rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres számának döntője után elárulta, vasárnap reggel úgy kelt fel Pekingben, hogy olimpiai bajnok lesz.

Történelmi aranyérmet nyert Liu Shaoang a téli olimpián
2022. Február 13. 18:31, vasárnap | Sport

Liu Shaoang megnyerte vasárnap a férfi rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyét a pekingi téli olimpián, ezzel ő lett Magyarország első egyéni aranyérmese a téli játékokon.

Lőrincz Tamás olimpiai aranyéremmel koronázta meg a pályafutását
2021. Augusztus 03. 13:43, kedd | Sport

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok lett a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói játékokon, miután a keddi döntőben 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot.

Megvédte bajnoki címét az Esztergomi Vitézek rögbicsapata
2021. Május 30. 10:45, vasárnap | Sport

Az Esztergomi Vitézek rögbicsapata megvédte bajnoki címét, miután a szombati döntőben 22-10-re legyőzte a Battai Bulldogokat a Budapesti Rögbi Centrumban.

Babosék újra bajnokok az Australian Openen
2020. Január 31. 08:37, péntek | Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a pénteki döntőben 6:2, 6:1-re legyőzte a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Olimpiai bajnokokkal lapátoltak a csodaszép hírességek
2019. Szeptember 02. 09:03, hétfő | Bulvár

Molnár Andi kajakversenyt nyert a Városligeti-tavon

Ismét Tüű Péter lett Magyarország sommelier bajnoka
2019. Március 04. 05:00, hétfő | Belföld

Immár másodszor nyerte el Tüű Péter (Arany Kaviár) a Magyarország sommelier bajnoka címet a Magyar Sommelier Szövetség (Masosz) által rendezett Magyar Sommelier Bajnokság vasárnapi budapesti döntőjében;

Huszonöt éve alakult meg a Magyar Olimpiai Bajnokok Klubja
2018. December 04. 07:34, kedd | Sport

A Magyar Olimpiai Bajnokok Klubjának évzáró ünnepségén megemlékeztek a 25 évvel ezelőtti megalakulásról

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.