Blog | Ceglédi Foci - Kecsó

2014. Augusztus 05. 06:43, kedd

Két tősgyökeres távozó...

Szombaton / 9.-én / Magyar kupa

Talán most már véglegesnek tekinthető a távozók névsora...Két olyan játékossal bővült a lista akikkel még nekem is volt szerencsém játszani,akik hosszú évek alatt rengeteget adtak ,tettek az egyesületért a CSAPATunkért! A saját nevelésű Kenderes Zoltán egyértelműen a jobb körülmények miatt távozott Szolnokra,remélem látjuk még CEGLÉDI mezben...Miklósvári Jani a tavasszal sérülten vállalt két-három mérkőzést,most ennek a levét issza...meg kellett műteni,így a vezetés más ajánlatot tett számára ami szerződés bontáshoz vezetett...Mindketten értékes emberek,értékes játékosok,sajnálatos a távozásuk de jómagam és véleményem szerint a CEGLÉDI FOCIT szeretők véleménye szerint is SOK SIKERT kell kívánjunk a két távozónak !!!

Szerdán hazai környezetben fogadta a felnőtt csapatunk a Szeged gárdját és a Nyilas Elek edzette vendégek bizony közelebb álltak a győzelemhez CVSE - Szeged 0-0 !

Szombaton két mérkőzésük volt a felnőtt csapat tagjainak így minden keret tag 90 perces terhelést kapott...

CVSE - Kiskunfélegyháza 5-1
Gól: Kormos 2,Nagy,SZABÓ MARTIN,Szekér.

CVSE - Hatvan 0-0
A két mérkőzés pozitívuma,hogy a saját nevelésű SZABÓ MARTIN ismét betalált...

Szombatona Majosi SE -hez látogat a gárda a Magyar Kupa keretein belül.

Az U.21-es csapatunk szerdán Szolnokon szerepelt és meglepetésemre amíg nem kellet bele cserélnem a kezdő csapatba bizony jobban,gólra törőbben játszottunk mint a hazaiak a végeredmény (4-2) kicsit csalóka,de a felkészülés ezen szakaszában nem várt jó teljesítményt mutattak a CEGLÉDI fiatalok ! Szombaton az Albertirsa felnőtt gárdájánál vendég szerepeltünk,egy új játékrendszert próbáltunk amit az eredmény alakulása miatt 0-2 ...el is vetettem már szünetben átálltunk a régire és a második játék részt 4-3 ra meg is nyerte a CEGLÉDI CSAPAT ! A két mérkőzés gólszerzői : Laczkó 3 !!!,Szekeres,Gabai,Simon.

Szerdán / 6.-án / hazai környezetben 18 órától fogadjuk a Monor csapatát !!