Blog | Ceglédi Foci - Kecsó

2014. Október 13. 07:51, hétfő

Végre nem betojva lépett pályára a MAGYAR válogatott!

Kétszer is nyertek a LÁNYOK!

Szombat este végre elégedetten állhattam fel a fotelből... Akaratos, harcos válogatottat láttam, idegenben, tétmérkőzésen!!! Sikerült letörni a nagyképűségtől nem látó, arrogánsan viselkedő, felelőtlenül nyilatkozgató Románokat! Oda tette magát a CSAPAT, a játékosok a helyükön szerepeltek, ült DÁRDAI PÁL elképzelése, ha 0-0-nál megadja a spori az egyébként szabályos gólunkat, biztos vagyok benne, hogy győztesen térünk haza a Balkánnról! Ennyit számít, ha nem a menedzserek állítják össze a keretet....

CVSE - Mezőkövesd 0-2

Tóth-Vattai, Makrai, Farkas, Pesti-Koncz, Füle, Dóczi, Koós, Kormos, Majoros, játszott még Szabó D, Nagy és Elek is.

A válogatott meccs miatt nem lehetett szombaton rendezni NB.- II-es fordulót Magyarországon, így a Cegléd is pénteken fogadta a bajnoki címre aspiráló Mezőkövesd gárdáját. Ha valaki úgy látogat ki a Malomtó-szélre, hogy nincs tisztában vele ki küzd feljutásért, illetve a kiesés ellen, az bizton hihette, hogy a Cegléd az a csapat, aki vezeti a tabellát. Hatalmas helyzeteket dolgoztak és hagytak is ki Kormosék, ami meg is bosszulta magát. A második félidőben a Matyók eldöntötték a három pont sorsát, így a Cegléd kieső helyen várja a Gyirmót és a Vasas elleni csatákat....

Az öregfiúk közönségszórakoztató meccset vívtak a Monor ellen, a CEGLÉDI CSAPAT kétgólos hátrányból felállva tartotta itthon az egy pontot... CVSE - Monor 4-4 Gól: Járvás 2, Kecskeméti 2 . Hétfőn (13-án) a Mende gárdája látogat a műfüvesre 18 órától!

Utánpótlás eredmények:

Lányaink (U.15) ismét jól szerepeltek a vasárnap esedékes fordulóban Szolnokon. Így már a hat csapatos, másodosztályú bajnokságban a HARMADIK helyet foglalják el a tabellán!!!

CVSE - Szolnok 1-3 Gól: Csiszár Julcsi

CVSE - Szeged 2-0 Gól: Gulyás Maja 2.

CVSE - Gyula 0-2

CVSE - Békéscsaba 1-0 Gól: Gulyás Maja.

Október 26-án Szegedre látogatnak a hölgyek.

U.21 CVSE - Tabán 3-4 Gól: Laczkó 2, Alex. Sajnos folytatódik a negatív sorozat, két gólos előnyről buktuk el a mérkőzést, buta védekezési hibákat elkövetve!

U.17 CVSE - Tabán 2-3 Gól: Pataki, Széman. Sajnos ember és gól előnyről veszítették el a mérkőzést az ifik!

U.15 REAC - CVSE 5-0

U.14 REAC – CVSE 3-0

További képek a Mezőkövesd elleni mérkőzésről a KÉPGALÉRIÁBAN!