Blog | Ceglédi Foci - Kecsó

2014. Október 27. 10:26, hétfő

Fejet hajtott a bajnok jelölt !

....Végre...bravúr....

Szombaton az egyik bajnok esélyes látogatott a Malomtó-szélre és bizony lógó orral távoztak Remiliék Ceglédről! Ez a győzelem úgy kellett a csapatnak, mint "tanyára a villany"... Fontos siker volt, jár a kalapemelés a fiúknak! Hétvégén Balmazújvárosba látogatnak Makraiék a házigazda sebzett vadként a tabella utolsó helyét foglalja el, és mint tudjuk ez igen veszélyes állapot, ha lehet még nehezebb feladat előtt állnak Pestiék mint a Vasas ellen!!!

CVSE - Vasas 2-0 Gól: Koós, Koncz.

Tóth-Oláh, Albert, Makrai, Pesti-Dóczi, Koncz-Markó, Majoros, Farkas-Koós szerepelt még Szala, Füle, Szabó D is.

Az öregfiúk magabiztos győzelmet arattak a Hernádiak ellen, közönség szórakoztató mérkőzésen, megérdemelten tartották itthon a három pontot a "fiatalok"!

CVSE - Hernád 7-2 Gól: Kőműves 2, Keszthelyi, Kriss, Bodóczki, Gál, Kecskeméti.

Hétfőn /27.-én/ Bugyiba... látogat a VASÚÚÚTAS ....

Utánpótlás eredmények:

Lányok újabb fordulót teljesítettek, tartalékos összeállításban szerepeltek a GEPÁRDOK, de így is közel a maximumot hozták ki magukból a csajok !!!

CVSE - Szolnok /Magyar Válogatott játékossal dicsekedhetnek a Szolnokiak.../ 2-4 Gól Gulyás Maja 2.

CVSE - Békéscsaba 1-2 Gól: Gulyás Maja.

CVSE - Szeged 0-3

CVSE - Szeged 2011 3-0 Gól: Gulyás Maja 2, Simon.

Még mindig várjuk a jelentkezőket a CSAPATUNKBA!!!

Edzések: Kedd-szerda-csütörtök 16.30-tól a CVSÉ-n !!!

U.21 CVSE - Jászberény -----elmaradt----Rendkívül bosszantó, hogy a mérkőzés napján derült csak ki, hogy nem képes az ellenfelünk kiállni a számunkra fontos mérkőzésre.... így nem maradt más,edzettek egyet a srácok és készülnek a csütörtöki Szentendrén játszandó bajnokira !!! Reméljük, már a sorunkban tudhatjuk Szabó Martint is, aki három hete sérült, pont annyi ideje nem nyertünk...

U.17 CVSE - Jászberény 4-4 Gól: Czeróczki, Szlezák, Pataki, Perik.

Volt szerencsém az elejétől fogva megtekinteni a mérkőzést, a második félidőben már, mint megbízott edző tevékenykedtem... Kétszer is kétgólos hátrányból állt fel a CSAPAT, hatalmas szívvel küzdöttek, maximálisan betartva az edzők utasításait át is vették a vezetést, de a fordítás rengeteg energiát emésztett fel így fáradtabban várhattuk a finist, a 89. percig vezettünk 4-3-ra azután egy védelmi megingást kihasznált a jó képességű vendégcsapat és egyenlítettek... Mindenképpen dicséret illeti a CEGLÉDI fiúkat!!!

U.15 UTE - CVSE 2-3 Gól: Kovács Bence 3!!!

Parádésra sikerült a gólszerző visszatérése!

U.14 UTE - CVSE 2-2 Gól: Csépe, Tóth R.

fotó: Kisfaludi István