Blog | Ceglédi Foci - Kecsó

2014. Június 08. 17:35, vasárnap

Az U.21 és az U.15 is BRONZÉRMES a másodosztályban!!!

A felnőtteknél megvolt az évzáró, elkezdődött a nyári szünet...

A felnőtt csapatunk hétfőn edzéssel, kedden évzáróval tett pontot az idény végére. A játékosok szerdától a nyári szünet örömeit élvezhetik, de a harmadik héten már futó és kondicionáló edzéseket kell végezniük. Az első edzés június 28-án lesz a Malomtó - szélen. A távozók névsora elég népes, de még nem publikus, amint lehet, megosztom a blogot olvasókkal!

Az egyetlen csapatunk, amelyik még aktív ebben a kánikulában az az öregfiúk gárdája, hétfőn 4-2-es vereséget szenvedtek Albertirsán, viszont kedden /10-én, 18 órától/ szépen zárhatják a szezont a Hernádiak ellen, az eredmény már nem befolyásolja a tabellán elfoglalt helyezést, ÖTÖDIK lesz a "fiatalok" csapata! Szép volt fiúk!

Kitűnő hetet, kitűnő évet zárt a CEGLÉDI LABDARÚGÁS UTÁNPÓTLÁS szinten is, le a kalappal a négy utazó korosztály játékosai, edzői Széchenyi Márton, Farkas János, Kurucsai Milán, Kecskeméti József, a kicsikkel foglalkozó edző kollégákat ki ne hagyjam Ecseri Károly, Klemecz Attila, Cseh Norbert, Fehér Csaba, Nagy Zoltán, Pintér István, Zágon László és a szakmai vezetők Wachtler György, Ványi Zsolt előtt!

Két CSAPATUNK az U.15 és az U.21 is SPORTTÖRTÉNETI SIKERT ért el azzal, hogy a másodosztályban DOBOGÓN végzett!!!

Eredmények:

• U.21CVSE - ESMTK 12 - 1 Gól: Szekeres 4!!!!, Határ

Viniczai, Hazafi, Üres Farkas, Szabó M, Juhász, Erős, Határ,Szabó Á. Döcögős kezdés után, magabiztos győzelem, közönség szórakoztató játék, szép találatok, le a kalappal a fiúk előtt! HATALMAS GRATULÁCIÓ!!!

HARMADIK HELY!!! 30 mérkőzésből, 20 győzelem, 1 döntetlen, 9 vereség 123 lőtt gól 36 kapott gól 61 pont!!!

A bajnokság és a csapat góllövő listáját is VINICZAI VIKTOR nyerte 33 góllal!!!!

Üres Farkas és Hazafi (az u.17-ben is beköszönt négyszer) 14 gólt szerzett, Szabó Martin 12 lőtt!! De figyelemre méltó Szekeres gólérzékenysége is, az U.17-ben 7 találata van, míg a 21-ben 5!!

• U.17 CVSE - ESMTK 3-3 Gól: Czeróczki, Simon, Károlyi.

7. helyen végeztek a fiúk 15 győzelemmel, 8 döntetlennel, 7 vereséggel, 91-47es gólaránnyal, 53 pontot szerezve.

A bajnokság góllövőlistáján Simon 26 találattal a hetedik lett, őt Szemán és Czeróczki követi 10 góllal a házi listán.

• U.15 ESMTK - CVSE 0-5 Gól: Lesti 2, Pataki 2, Atkári.

HARMADIK HELY! 28 ... 23 - 1 - 4 148-40 70 pont.

Az összesített góllövőlistán Pataki 28 találattal a 12. lett, őt a házi rangsorban Lesti 19, Földi 18 követi.

• U.14 ESMTK - CVSE 1-4 Gól: Kovács, Hartyáni, Katona, öngól.

6. helyen végeztek a srácok, 28 16 - 3 - 9 153 - 55 51 pont .

A góllövőlistán Kovács 7. lett 28 góllal, őt Kis 26, Hartyáni 21 góllal követi.