2018. December 15. 05:00, szombat | Sport
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Súlyos büntetést kapott a Milan

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) 12 millió euróra büntette az AC Milant, mivel az olasz klub nem felelt meg a pénzügyi fair play követelményeinek.

A milánóiaknak 2021. június 30-ig eleget kell tenniük a szervezet által támasztott gazdasági előírásoknak, melynek alapja, hogy az egyesületek nem költhetnek többet, mint amennyi a bevételük. Amennyiben ennek nem felel meg a Milan a jövőben sem, akkor egy évre kitiltják a nemzetközi kupaporondról.

Az UEFA hasonló okok miatt már kizárta a Milant az Európa-ligából a mostani szezonra, csakhogy a klub sikeresen fellebbezett a nemzetközi Sportdöntőbíróságnál (CAS). A piros-feketék így indulhattak a második számú európai kupasorozatban, melyből éppen csütörtökön búcsúztak, mivel az Olimpiakosz vendégeként elszenvedett 3-1-es vereségük azt jelentette, hogy csak harmadikként zártak a csoportjukban.

2019. Március 19. 07:25, kedd | Sport

Fogasy fantasztikus versennyel kezdett

Nehéz, de jó hangulatú versenyen mutatkozott be Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Ford Fiesta R5-tel.

2019. Március 17. 09:46, vasárnap | Sport

Bottas győzött, Hamilton második az Ausztrál Nagydíjon

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben, megelőzve csapattársát, a címvédő brit Lewis Hamiltont.

2019. Március 16. 09:57, szombat | Sport

Lewis Hamilton nyerte az időmérő edzést

Az ötszörös világbajnok és címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a szezonnyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

2019. Március 15. 11:08, péntek | Sport

Fogasy új autóval indul a Mitropa Kupán

Új autóval áll rajthoz Fogasy Gergely és Berendi Dávid, akik egy Ford Fiesta R5-tel szeretnék megvédeni Mitropa Kupa bajnoki címüket.