2024. április 29, hétfő - Péter

2012. Október 25. 14:29, csütörtök | Helyi sport

Rájár a ’’rúd,, a ceglédi focicsapatra

Újabb súlyos sérülés

Sajnos nem indult jól a mérkőzés, mert Balogh Pál múlt heti koponyatörése után Szalai Botondnak már az első percben elszakadt az achillesze. A 10. percben pedig az ellenfél vezetést szerzett.

Csapatunk támadott, de hiába dolgoztuk ki sorra a helyzeteket Botló remek napott fogott ki és többször is az utolsó pillanatban tudott menteni. Végül a 63. percben már sikerült egyenlíteni, és bár ekkor a lelátón mindenki abban bízott, hogy a mérkőzést megfordítani is sikerül, néhány perccel az egyenlítő találat után büntetőhöz jutottak a vendégek és ismét náluk volt az előny.

A folytatásban ismét kitámadtunk az egyenlítés érdekében, ami nem sikerült, és ami ilyenkor szinte már törvényszerű, a ráadásban újabb gólt kaptunk.

Két idegenbeli mérkőzés vár a csapatra Újpesten és a Fradinál, ami a sérültek listáját elnézve nem ígérkezik könnyű feladatnak, hiszen nagyjából egy teljes csapatnyi hiányzónk van immár hetek óta.

Restart-Ceglédi VSE - Putnok VSE 1-3 (0-1)

CVSE: Miski - Szalai B. (Markó, 1., Medgyesi, 58.), Koncz Zs., Farkas I., Juhász D. - Robson, Kenderes, Nagy L., Csurka (Halgas, 62.) - Kormos, Balog M.

Putnok: Botló - Szögedi, Bányai P., Kovács R., Crisan - Illés R., Zabos, Zimányi, Odrobéna (Bene A., 62.) - Elek B. (Matis, 87.), Monyók (Olasz D., 67.)

Gól: Crisan (0-1) a 10., Medgyesi (1-1) a 63., Crisan (11-esből, 1-2) a 71., Matis (1-3) a 91. percben

Edzői nyilatkozatok

Ványi Zsolt: "Az egyenlítés után két olyan mérkőzéslabdánk is volt, amelyet serdülőmeccsen is illik értékesíteni. Szalai Botond súlyos sérülése miatt újabb játékost vesztettünk el erre az évre."

Koszta Péter: "Nagyon fontos volt a győzelem, mert az ezt megelőző három találkozó nem az elképzeléseink szerint alakult."

fotó: Kisfaludi István