2024. április 27, szombat - Zita

2011. Január 07. 18:05, péntek | Helyi
Forrás: InfóCegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna 8. forduló

A Kedvencek gyors góllal kezdtek. Ezután magára talált a CFE is, de az első félidőben nem tudott gólt rúgni. A szünetről a CFE más taktikával és sokkal gyorsabb játékkal tért vissza, aminek köszönhetően előbb Nagygyőr, majd Dely is gólt szerzett. Küzdelem volt végig, de újabb gól nem esett. A vége 1-2.

A tabellán egymástól távol álló két csapat találkozott, ami 10 percig nem látszott. A Mirror csupán egy gólt tudott rúgni. Azonban a Mirror négy új játékost cserélt be, akik Bodóczki vezérletével szünetig berámoltak még ötöt. A második félidőben a Mirror csapatában mindenki megduplázta góljainak számát. A góllővőlista vezetője Dr Nagy Lajos is kettővel gyarapította találatai számát. A Bercelona gólfelelőse Király Balázs hozta a maga gólját, ami csak a szépítésre volt elég. A vége1-9.

A Keverton lendületesen kezdet és ifj. Lendvai góljával gyorsan vezetést szerzett. Az első félidőben több gól nem esett. A második játékrészben a Showder Club Kulcsár Kristóf góljával egyenlített. Ekkor úgy tűnt fordul a kocka, azonban ifj. Lendvai és Buczkó jól szervezte a támadásokat amelyeket vagy ők, vagy társaik négyszer is góllal fejeztek be. Az ellenfél pedig nem tudott újból válaszolni. A vége 1-5

Végig izgalmas, jó iramú mérkőzést láthattak a nézők az Euro Petrol és a Medosz összecsapásán. Egyik csapat sem tudott a másik főlé kerekedni ezen az estén. Az egy-egy pontnak igazán egyik csapat sem örült. Végeredmény 3-3.

A Csemői csapatból sérülés miatt még mindig hiányzott Huszti Gyula. Az ellenfél Pákó csapata viszont csere nélkül volt kénytelen kiállni. A Csemőnek az első három mérkőzésén védte „igazi kapus” a hálóját, azóta a vészkapusként bemutatkozott Ujvári Gábor a kapus, aki ezen a mérkőzésen többször is szépen védett. Küzdelmes mérkőzésen egy gól döntött a Csemő javára. Végeredmény 2-1.

A Pákozdi Hús egy percig sem hagyott kétséget afelől, hogy a tabella első és utolsó helyezettje közötti különbség nem véletlen. Kecskemétiék kedvükre rúgták a szebbnél szebb gólokat. A csk. hét gólt szerzett és ezzel toronymagasan vezeti a góllövőlistát. A Lesz Vigasz legalább a becsület gólig eljutott. Végeredmény 1-15. A Pákozdi Hús csapata továbbra is 100%-os.

A forduló legnagyobb érdeklődéssel várt találkozóján a Fekete Macska és a PFB Electric sokáig nagyon óvatosan játszott. Egy PFB gólt nyugtatta meg Farkasékat. A 12. percben Farkas János megsérült, úgy tűnt, hogy nem tudja folytatni. Azonban a szünetben összekapta magát és a második félidőben győzelemhez segítette csapatát. Olyannyira, hogy sima 1-4 lett a vége. A Fekete Macska gólfelelőse Konka Tamás ezúttal nem tudott gólt szerezni.

A Hungária Értékpapír csak 4+1-ben tudott kiállni. A Revans nagyon sportszerű gesztussal szintén 4+1-ben játszotta végig a mérkőzést. A sok cseréjüknek és persze a Bozsó (3 gól) - Lugosi (2 gól) csatár párosnak köszönhetően simán hozták 8-3-ra a mérkőzést.

GÓLLÖVŐLISTA ÁLLÁSA:

19 gólos: Kecskeméti József (Pákozdi Hús)
16 gólos: Dr. Nagy Lajos (Mirror Fusion)
11 gólos: Király Balázs (Bercelona)
10 gólos: Nagygyőr Krisztián (CFE), Deli Gábor (CFE)
9 gólos: Lendvai Krisztián (Keverton), Buczkó István (Keverton), Lugosi Mihály (Revans)

2024. Április 05. 13:36, péntek | Helyi