2024. május 7, kedd - Gizella

2012. November 17. 19:01, szombat | Helyi sport

Még mindig hiányzik egy kicsi plusz

Balatonfüred ellen játszottunk

Teltház előtt, remek hangulatban kezdődött az NBI-es férfi kézilabda péntek esti mérkőzése, amikor is ceglédi játékosaink Balatonfüred csapatát fogadták a Városi Sportcsarnokban.

A fiúk nagyon elszántak voltak és kitartóan küzdöttek, de a mérkőzés gólaránya most a vendég csapat javára dőlt el.

Cegléd - BKSE 29:32 (13:13)

Ceglédi KSE: Erdélyi - Pocsai 5 (1), ATSUSHI 10, BÍRÓ 5, Antal, Lepsényi, Fódi 1. Csere: Lengyel, Iglesias (kapus), Savon 3, Tóth, Dengi 2, Csőke, Benke 2, Gyuris 1, Takács. Edző: Kökény István.

BKSE: Szathmári - Nagy 3, Lelkes, Rio 3, KOVÁCS 5, SANDRK 9 (1), Pásztor 3. Csere: Szabó (kapus), Gerdán 1, Németh, Kis, Szöllősi 3 (1), Hornyák 2, Kemény 1, Zdolik 2 (1), Bóka. Edző: Sótonyi László.

Kiállítások: -, ill. 4 perc.

Hétméteresek: 7/2, ill. 4/3.

Az eredmény alakulása. 8. perc: 1–3. 16. p.: 5–5. 23. p.: 7–10. 29. p.: 11–11. 36. p.: 17–16. 43. p.: 21–21. 53. p.: 21–28. 58. p.: 28–31

Kökény István: Még mindig hiányzik egy kicsi plusz, hogy győzni tudjunk, akár egy ilyen jó csapat ellen is.

Sótonyi László: Dolgos hatvan percet tudhatunk magunk mögött, egy pillanatra sem lankadhatott a koncentrációnk. Úgy vélem, komoly értéke van ennek a győzelemnek. A helyzet kihasználásunkon azonban még van mit javítani.

fotó: Kisfaludi István