2012. November 20. 09:41, kedd | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Újabb izgalmak a Pákozdi Kupáról

Az eddigi négy forduló eredményei.

A Revans óriási küzdelemben, egy utolsó percben értékesített büntetővel legyőzte az eddig három győzelmet begyűjtő Young Boys csapatát 3-2 arányban.

A Bróker Zsaru Értékpapír Trió meglepetést sejtetve vezetett 2-1-re a Mirror Fashion ellen, de a végeredmény 5-3 lett a Mirror javára.

A Kedvencek és az Ön-Ért mérkőzése hajtós, kiegyenlített játékerőt képviselő két csapat küzdelme volt, amelyből a Kedvencek jött ki jobban és nyert 2-1 arányban.

A CFE szinte semmi ellenállást nem tanúsított, így nem meglepő a súlyos, 9-1 arányú vereség a parádézó Autó Kelly Keverton ellen.

Egy másik gólzáporos mérkőzésen a Jazz Cafe csapata iskolázta le a Nevenics csapatát 9-2 arányban és ezzel megkezdte felzárkózását az élmezőnyhöz.

A forduló rangadóján két veretlen csapat a Pákozdi Hús és a Showder Club mérte össze tudását. Egészen az utolsó öt percig teljesen nyitott volt a mérkőzés, de ekkor a címvédő "megrázta" magát és két gyors góllal maga javára fordította a mérkőzést, amelynek 4-1 lett a végeredménye.

Négy forduló után már csak a Pákozdi Hús csapata az egyetlen 100 %-os, utána négy 9 pontos és három 6 pontos csapat van, ami azt jelzi, hogy lesznek még izgalmak a hátra lévő fordulókban.