2024. május 6, hétfő - Ivett

2012. Szeptember 24. 14:06, hétfő | Helyi sport

Hatalmas küzdelem!

Egy góllal kapott ki a mínusz hatról zárkózó Cegléd.

A Ceglédi KKSE a bajnokság negyedik fordulójában játszott az első olyan ellenféllel, amely ellen megszerezhette volna első pontját bajnokságban. Hát nem sokon múlott...

Az első tíz percben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a 22. percre négy (7-11), a 37.-re pedig hat gólos (9-15) előnyt szerzett a vendégcsapat. És ekkor kezdődtek az izgalmak: a hazaiak gólról-gólra felzárkóztak és mintegy 10 perccel a vége előtt utol is érték vetélytársukat (19-19), sőt, később még a vezetést is megszerezték (22-21) A hajrában a Tatabánya ismét elhúzott (23-26), de a remekül küzdő Cegléd a végén csaknem kiegyenlített, amiben elképzelhetően csak Pordán és Törő egyből piros lapos kiállítást érő szabálytalansága akadályozta meg.

Edző: Debre Viktor

Kökény István: Méltó ellenfelek voltunk. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak a fiúk, de ahhoz, hogy meccset nyerjenek, még rutint kell szerezniük.

fotó: Kisfaludi istván