2024. április 19, péntek - Emma

2019. Február 25. 11:53, hétfő | Helyi

GYŐZTÜNK!!! Egy gólos győzelmet arattunk Gyöngyös ellen

2019.02.22-én a HE-DO B.Braun Gyöngyös csapatát fogadtuk a Gál József Sportcsarnokban.

Nehéz mérkőzés elé néztek felnőtt játékosaink, ugyanis a tabella 5.helyét elfoglaló Gyöngyös csapata érkezett hozzánk. Az ősszel rendezett találkozón, csapatunk 40 percig tudta magát tartani, -a félidőben még vezettünk is- de a mérkőzés végére elfogytunk. Ennek tudatában, nem foglakoztunk a tabellán elfoglalt pozíciókkal és pontért, pontokért játszottunk. Sikerrel!!! A mérkőzés elejétől kezdve sikerült kiválóan védekeznünk, amelyhez kapusteljesítmény is párosult. Igazi, modern kézilabdát játszva küzdöttek a csapatok a két pontért, de hazai és vendég oldalon is akadtak technikai hibák. A félidőben 12-10-es eredménnyel vonulhattak le a a pályáról a játékosok. A második játékrész ott folytatódott, ahol az első abba maradt, sikerült ugyan 2-3 góllal ellépnünk a Heves megyeiektől, azonban többször is vissza tudták küzdeni magukat egálra. Utoljára 22-22-nél mutatott döntetlent az eredményjelző tábla, ezután csapatunk egy 3-0-ás szériát produkált, amelyre csak két gólt tudtak dobni a vendégek,ezzel 25-24-re megnyertük a találkozót.

A mérkőzés folyamán, a remekül játszó Schäffer Zsolt sérülést szenvedett. Jobbulást kívánunk neki, de bízunk benne, hogy nem komoly a sérülése és mihamarabb újra a pályán láthatjuk.

Tamási Zs.; Mojsilov M.; Lászlai Sz. 4; Hódi L.; GÁBOR M. 5; Vuckovic M. 1; Jakub M. 2; Juhász K. 1; Davidovic M. 2; SCHäFFER ZS. 5; Zobec B.-V.; Kecskeméti T. 3; Pocsai R.; Szabó B.; Müller J. 1; Spekhardt G. 1;