2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek | Sport

Almási kubai tornagyőzelme
2013. Május 02. 17:02, csütörtök |

Almási Zoltán nyerte a Havannában 48. alkalommal megrendezett sakk Capablanca-emlékversenyt.

Michelisz: megismételhető a tavalyi futamgyőzelem
2013. Május 02. 16:57, csütörtök |

Forma-1 - Button: hamarosan visszatérünk az élmezőnybe
2013. Április 30. 05:00, kedd |

Jenson Button, a Forma-1-es McLaren istálló brit pilótája biztos benne, hogy a wokingi csapat autói hamarosan újra az élmezőnyben küzdenek, és futamgyőzelmekért harcolhatnak.

ERC futamgyőzelem a tarsolyunkban!
2013. Április 29. 11:27, hétfő |

Eurosol – Honda Civic Type-R-SATA Rally Acores 2013, összefoglaló. Bessenyey Zoltán – Nyirfás Julianna

Nagy László: Ez botrány
2013. Április 28. 12:04, vasárnap |

Magyar világcsúcs az angol paraúszó-bajnokságon
2013. Április 28. 05:00, vasárnap |

Világcsúccsal nyert kategóriájában (SM2) Adámi Zsanett az angol paraúszók bajnokságán, Sheffieldben a 150 méteres vegyes döntőjében szombaton.

Otthonában foszlott szerte az MKB Veszprém BL-álma
2013. Április 27. 20:51, szombat |

Veszprémben aratott szombati győzelmével a THW Kiel jutott a kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe. Szomorú tény, hogy tudásuk alapján a bakonyiaknak is ott lenne a helyük.

Bulijoe és a TDi Golf az Ózd Ralin!
2013. Április 26. 15:56, péntek |

Az Eger Rally után irány az Ózd Rali.Beszélgetés Buránszki József autóversenyzővel az Ózd Rali előtt!

Hosszú Katinka megdöntötte Egerszegi 22 éves csúcsát 100 háton
2013. Április 26. 12:10, péntek |

Hosszú Katinka csütörtökön az ír bajnokságon megdöntötte Egerszegi Krisztina 22 éve, azaz 1991-ben felállított országos csúcsát 100 méter háton.