2024. április 17, szerda - Rudolf

Korda Racing: előbb teszt, majd jöhet Greinbach bevétele
2022. Augusztus 19. 15:57, péntek | Sport

A hétvégén folytatódik a 2022-es Magyar Rallycross Országos Bajnokság, és a mezőny ismét Ausztriába teszi át a székhelyét, hiszen Greinbachban száguldanak a bajnoki pontokért a versenyzők.

A második hazai pályán
2022. Augusztus 18. 14:23, csütörtök | Sport

A hétvégén a Gender Racing Team számára a több szempontból is második hazai pályának számító Slovakiaringen áll rajthoz az FIA CEZ Zone Trophy talán legrangosabbnak számító versenyhétvégéjén,

Az unokáimnak is mesélni fogom!
2022. Augusztus 12. 17:39, péntek | Sport

Kategóriagyőzelmet szerzett a Dominik GT - Bencs Gábor ralipáros a ZEG Rally Show-n!

Az 5. ezüst!
2022. Július 27. 11:29, szerda | Sport

Úgy látszik idénre ezt dobta a sors a Vince Ferenc-Németh Gergely párosnak, akik bármilyen felületen, bármilyen indulók között, bárhogy is sikerüljön az első gyors, minden versenyt a második helyen fejeztek be.

Korda Racing: az idei Ezüstfiú aranyra váltana, Vincze Feri győzni szeretne a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-n
2022. Július 23. 13:09, szombat | Sport

Ezen a hétvégén – ebben az évben először és utoljára – murvás talajon csapnak össze egymással a 2022-es Magyar Rallye Bajnokság legjobbjai, mégpedig a Székesfehérvár-Veszprém Rallye keretein belül.

Korda Racing: a dobogó minden fokára felállhattak a Vörös katlanban
2022. Július 21. 10:34, csütörtök | Sport

Visszatért a siker útjára a Korda Racing a Nyirádon rendezett bajnoki hétvégén.

Tengerparti nyaralás helyett
2022. Július 20. 12:01, szerda | Sport

Horvátországról általában a tengerparti nyaralás jut eszébe mindenkinek ebben az időszakban.

A Vörös katlanban javítana a fuglaui balszerencsét követően a Korda Racing
2022. Július 16. 09:09, szombat | Sport

Noha a legutóbbi, az ausztriai Fuglauban rendezett bajnoki hétvége finoman sem sikerült jól a Korda Racing számára, máris itt a javítási lehetőség,

Szeretnénk a dobogón végezni a Mitropa Kupában!
2022. Július 14. 11:35, csütörtök | Sport

Juhász Csabi számára egy új autóval, új navogátorral vág neki a 42° Rally Internazionale Casentino-nak a hétvégén.

Örültünk a kétnapos versenynek!
2022. Július 14. 09:32, csütörtök | Sport

Több gyorsasági győzelem után kategória harmadik helyen ért célba a Kronome - Pásztor ralipáros.

Sikerült hozzászokni az autóhoz!
2022. Július 05. 19:02, kedd | Sport

Új navigátor, újszerű autó, régi pályák, sikeres célba érkezés. Ez jellemzi a Juhász - Gondos ralipárost.